Skocz do zawartości

Windykacja Koksztys.


Majlon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś dostałem sms-a od firmy koksztys która przejęła mój dług w firmie vivus. Dług wynosił 2950zł. W zeszłym tygodniu spłaciłem 200zł.

Treść sms-a "WAŻNE ZESPÓŁ WSPARCIA TERENU Kancelarii Koksztys prosi o kontakt pod numerem ..... celem potwierdzenia aktualnego adresu pracodawcy i zamieszkania''

 

Myślicie że mogą dzwonić? Ja praćę niedawno zmieniłem więc do aktualnego pracodawcy na pewno nie zadzwonią. Ale czy możliwe jest przyjście ich pracownika do domu? Oni swoją siedzibę mają we Wrocławiu ja mieszkam na północy mazowsza wątpię ,żeby mili tylu pracowników terenowych. Jak myślicie? Macie jakieś doświadczenia z firmą koksztys?

Odnośnik do komentarza

Ja też mam Koksztys za Vivus i dzisiaj identyczny smes co do Majlon. Tylko raz do nich zadzwoniłam z informacją aby kontaktowali się z moim pełnomocnikiem (sorry p. Łukaszu ;) ) i na tym zakończyłam z nimi współpracę. Dzwonią po kilkanaście razy dziennie ale nie odbieram. Ślą smesy. No cóż taka jest ich praca. A jak nie chcesz mieć zszarganych nerwów to nie rozmawiaj z nimi.

Odnośnik do komentarza
ja nawet nie mam maili, tylko telefony i listy. Kamilka1985 a wpłaciłaś cos jak Cię windykowali? jak to wyglądało u Ciebie?

 

U męża windykowali za Vivus ale my czekamy na sad bo mamy przedłużenia. Mało uciążliwi, po miesiącu oddali z powrotem do vivusa a teraz Vivus sprzedał dlug ale nic nie wiemy gdzie bo nie dostaliśmy listu

Odnośnik do komentarza
u mnie zaraz będzie miesiąc. tez miałam przedłużenia, nawet wpłaciłam cos jak mnie windykowali. a rozmawialiście w ogóle z nimi? mieliście telefony bo ja po kilka razy dziennie i z różnych numerów

 

Tak ale oboje z mężem zmieniliśmy numery bo telefony nic nie wnoszą i mamy spokoj. Listy oraz maile odbieramy

Odnośnik do komentarza
dziękuję. może jakoś to wytrzymam. bo za każdym razem dzwoni ktoś inny. mam nadzieję że do pracy nie dzwonili?

 

Ja pracuje w korpo, u mnie nawet jak się dodzwonią to nie udziela informacji o mnie :) u męża to samo.

Odnośnik do komentarza

Mnie również windykowali około miesiąca, dzwonili z roznych numerów, raz trafilam na jakąś przeokropna dziewuchę, która darła mi się do słuchawki, że mam spłacić dług teraz natychmiast i nic ją nie obchodzi. Więc za drugim razem jak ją usłyszałam znowu, bo w ogóle nie dała mi dojść do słowa, powiedziałam spokojnie (między jej wrzaskami), że nie życzę sobie, aby do mnie dzwoniła i się rozłączyłam. Potem było kilka telefonów, ale nie odbierałam, szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza

Ja z windykacją Koksztys miałem tylko miłe wspomnienia.

Ciągłe telefony, maile oraz poczta. Codzienne straszenie pracownikiem terenowym. Nawet jeśli zadzwonili do pracodawcy to nie mogli podać żadnych konkretnych danych.Pracownika terenowego nigdy nie doświadczyłem a po miesiącu sprawa wróciła do firmy pożyczkowej bo oni nie potrafili ściągnąć długu.

Poza tym, że są upierdliwi to są beznadziejnie słabi bo akurat oni nigdy nie zrobili na mnie wrażenia bym wpłacił chociaż złotówkę.

Nie chcę by ktokolwiek pomyślał, że skoro są słabi to można ich olać ale nie warto się nimi bardzo przejmować, szkoda nerwów.

Powodzenia w spłacaniu długów. U mnie ten proces już się kończy

Odnośnik do komentarza

Witam, ja wlasnie odbylam bardzo niemila rozmowe z Panem. Kawał chama to malo powiedziane. Probowal mi wmowic rzeczy, ktorych nie pwoiedzialam. Zostalo mi 300 zl do wpalty, dopiero jak mu przypomnialam ze rozmowa jest nagrywana to zmienil troche ton. Ale dogadac sie nie idzie.

 

Rozumiem z poprzednich wyowiedzi ze nie windykuja terenowo pomimo ze strasza?

Odnośnik do komentarza

Mi nie udalo sie dogadac z firma Koksztys . Codziennie tel smsy i wyslali pismo o przejęciu sprawy . Zadzwonilammdo nich sama do nich Pani wogole nie wyrazidla checi wspolpracy , powiedzialam ze chce spłacić tylko prosze o rozlozenie na raty bo nie jestem w stanie calosci splacic a ona ze nie ma mowy ze vivus chce tylko splaty calosci itd . powiedziala dzis ze albo do jutra wplace tysiac zl albo jutro onnapisze ze z mojej strony jest brak wyrazenia checi wspolpracy i dlug wroci spowrotem do vivusa ktory podejmie decyzje co robic dalej najpewniej odda da sadu itd . wogole na koniec rozmowy zaczela ze wszystkie poprzednie pozyczki u vivusa splacalam na czas itd a ze niby jak dawalam rade do tej pory splacac poprzednie z mojej malej pensji itd wiec jej powiedzialam ze nie powinno ja to interesiwac splacalam bo moglam a teraz nie jestem w stanie chce splacic tylko ze w ratach i gadka od nowa wiec zakonczylam rozmowe ktora dla mnie byla bez sensu .

Odnośnik do komentarza
Nie zamierzam dzwonić :D To oni chyba chcą ze mną rozmawiać, bo dzwonią :D

 

Spokojnie mozesz nie odebierac , nie dzwonia do pracodawcy tylko do ciebie smsa wtsla i jedno pismo przeslali od siebie listem.to wszystko wiec na spokojnie . A rozkladac na raty nie chca wiec nie ma co strzepic sobie jezyka .

Odnośnik do komentarza
Spokojnie mozesz nie odebierac , nie dzwonia do pracodawcy tylko do ciebie smsa wtsla i jedno pismo przeslali od siebie listem.to wszystko wiec na spokojnie . A rozkladac na raty nie chca wiec nie ma co strzepic sobie jezyka .

 

No i może być. Pismo dostałam mailem - spodziewać się wersji papierowej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...