Skocz do zawartości

Zablokowane konto w Euroloan.


mastasim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka miesięcy temu zdecydowałem się wziąć pożyczkę w firmie euroloan. Otrzymałem limit 3000zl, najpierw wypłaciłem 1500zl bez problemu. Pozniej po pierwszej wpłacie odblokowali drugą część tego limitu. Nie ruszałem, poniewaz pieniądze nie były potrzebne aż do wczoraj. Kiedy spróbowałem wypłacić pieniądze, konto zostało zablokowane. Po wykonaniu telefonu okazało się , że mam wpis w info monitor . Sprawdziłem, faktycznie wpis jest - dodała go firma Best, mają wykupiony dług na kwotę 12 tys. Złotych którego roszczenie jest przedawnione.

 

Euroloan w odpowiedzi napisał, że najwcześniej konto odblokują za pół roku, ale na obecną chwilę nie jestem w stanie spłacić długu w Best. Co za tym idzie, drugiej części pieniędzy nie wypłaci mi euroloan. Czy jest jakaś szansa by z nimi powalczyć ? Mają dziwną politykę , jeśli przyznali mi na początku taki limit, to co ich interesuje później ?

Odnośnik do komentarza
Witam, kilka miesięcy temu zdecydowałem się wziąć pożyczkę w firmie euroloan. Otrzymałem limit 3000zl, najpierw wypłaciłem 1500zl bez problemu. Pozniej po pierwszej wpłacie odblokowali drugą część tego limitu. Nie ruszałem, poniewaz pieniądze nie były potrzebne aż do wczoraj. Kiedy spróbowałem wypłacić pieniądze, konto zostało zablokowane. Po wykonaniu telefonu okazało się , że mam wpis w info monitor . Sprawdziłem, faktycznie wpis jest - dodała go firma Best, mają wykupiony dług na kwotę 12 tys. Złotych którego roszczenie jest przedawnione.

 

Euroloan w odpowiedzi napisał, że najwcześniej konto odblokują za pół roku, ale na obecną chwilę nie jestem w stanie spłacić długu w Best. Co za tym idzie, drugiej części pieniędzy nie wypłaci mi euroloan. Czy jest jakaś szansa by z nimi powalczyć ? Mają dziwną politykę , jeśli przyznali mi na początku taki limit, to co ich interesuje później ?

 

Rozumiem, że to komornik zajął wierzytelność w Euroloan?

Odnośnik do komentarza

Nie. Nie mam żadnego komornika. W euroloan otrzymałem limit kredytowy na 3000zl, ale na początku można

wypłacić 50% limitu. W momencie wpłacenia pierwszej raty odblokowuje się druga część limitu. I teraz tak jak mówiłem, proboje wypłacić po 2 miesiącach druga część limitu, a okazuje się że zablokowali mi wyplate, bo w infomonitor pojawił się wpis od firmy windykacyjnej Best o długu który posiadam z przeszłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobne

    • Przekazanie sprawy do komornika właściwego i zablokowane konto.

      Witam.  Mam zajęcia u komornika u którego zostało spłacone wszystko. Do niego zostały przekazane jeszcze 2 inne sprawy od innych komorników. Komornik właściwy nie zamknął sprawy. Czeka na akta. Mam zablokowane konto przez komornika, który przekazyje sprawę i tym samym środki na nim. Przekazanie trwa już ponad miesiąc. Komornik właściwy otrzymuje część wynagrodzenia,  która w tej chwili jest niby w depozycie. Pytanie: Czy bank powinien odblokować mi środki, skoro sprawa jest przekazana?

      w Komornik, windykacja

    • Komornik a zablokowane konto bankowe.

      Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu mieszkam i pracuje za granica. Korzystam tutaj z konta Polskiego ale zarabiam w euro i mam umowę Niemiecka. Niestety mam niespłacone kilka malych chwilówek w Polsce.  Jakiś czas temu komornik zablokował mi rachunek. Niestety żadnych listów nie odbierałem i nic z tym nie robiłem. Aktualnie komornik zabrał w tamtym miesiącu 380 euro i w tym 480 euro. I teraz pytania: skoro komornik zablokował konto to czemu nie zostawia najniższej krajowej tylko od

      w Komornik, windykacja

    • Zablokowane konto bankowe a upadłość konsumencka.

      Dzisiaj zostało zablokowane moje konto bankowe, ogłosiłem upadłośc konsumecka,dostałem wynagrodzenie za pracę na moje konto, nie mogę żadnych pieniędzy wybrać, dzwoniłem do syndyka, powiedział, że mam napisać wniosek o odblokowanie konta bankowego, i przesłać  mu na e-mail.Czy ktoś z was co ogłaszali upadłośc konsumecka mieli podobny problem.Ile czasu trwają takie procedury ?

      w Dla zadłużonych

    • Kwota wolna od zajęcia a zablokowane konto bankowe.

      Mam problem z dwoma komornikami… na początku czerwca jeden i drugi zablokował mi konto bankowe, teraz na początku lipca dostałam pismo od jednego z nich ze zajmuje mi wynagrodzenie za prace, tak tez się stało, dostałam teraz wypłatę w kwocie wolnej od zajęcia. Problem jest taki ze nadal mam zablokowane konto i nie mogę robić przelewów ani wypłacać pieniędzy z tej kwoty która mi pozostała. Udać się co banku czy zadzwonić do komornika? Kto może odblokować mi konto abym mogła korzystać z kwoty woln

      w Komornik, windykacja

    • Błędny przelew na zablokowane konto przez komornika.

      Witam, ojczym przez przypadek bo jest chory wysłał przelew z danymi mojej siostry na moje konto które jest zajęte przez komornika. Bank nic z tym nie może zrobić bo pieniądze zaksięgowany się natychmiast (konto w tym samym banku). Złożył dyspozycję o błędny przelew i bank pewnie będzie prosił mnie o zwrot, ale pieniędze są zablokowane. Czy jak pojde jutro do komornika z osobą do której należą pieniądze (moja siostra) to odblokuje konto na chwilę żeby odzyskała te pieniądze? One nie sa moje, nale

      w Dla zadłużonych

×
×
  • Dodaj nową pozycję...