Skocz do zawartości

Prośba w ocenie sytuacji.


rangizek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już raz dzięki Waszej pomocy udało mi się wziąć kredyt na fajnych warunkach.

 

Teraz piszę w imieniu rodziców.

 

Sytuacja ma się następująco:

- rodzice posiadają na własność mieszkanie warte 400 tys złotych.

- zainteresowani są zakupem bliźniaka , mają już umowę przedwstępna. Kwota zakupu 399 tys

 

Bliźniak zostanie oddany do użytku w marcu. Rodzice chca sprzedać mieszkanie z wejściem nowych nabywców od marca i w marcu już wejść do bliźniaka.

 

Teraz pytanie jak to najlepiej ugryźć by otrzymać kredyt na około 150 tys na wykończenie całości wraz ze sprzętami itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobne

    • Pomoc w ocenie zdolności na konsolidacje

      Witam, chce zapytac tutejszych ekspertów czy mogę sie ubiegać o połączeniu tych rat z banku PKO i przeniesienie ich tam gdzie okres kredytowania wyniesie 120 miesiecy czyli tym samym obniży wysokość mojej raty,Do tego mam chwilowke w OROS 1800zł i VIVUS 500zł. W banku Pekao jest szansa ?     Kwota kredytu: 150000PLN Okres kredytowania: 120 miesięcy Kwoty 3 ostatnio otrzymywanych wynagrodzeń: 4995zł (+ 900zł +2600zł) Źródło uzyskiwania  dochodów:  Umowa o pracę.

      w Kredyty konsolidacyjne bez hipoteki

    • Raport BIK pomoc w ocenie

      Witam , czy byłby ktoś chętny spojrzeć na mój raport, ocenić czy można coś jeszcze zmienić i odpowiedzieć na parę moich pytań? Przygotowuje się do wzięcia kredytu hipotecznego. 

      w BIK i BIG

    • Pomoc w ocenie raportu

      Czy może ktoś ocenić moje szanse na kredyt konsolidacyjny . Jak wyśle raport bik ? 

      w Kredyty gotówkowe

    • Pomoc w ocenie raportu

      Witam czy może ktoś spojrzeć na mój raport dlaczego mam taki słaby wskaźnik? Czy to przez zapytania o pozyczki ? Jak ktoś będzie tak dobry to wyślę na maila raport

      w BIK i BIG

    • Pomoc w ocenie raportu Bik

      Dzień dobry  Pobrałem sobie raport BIK, szukam kogoś z prośbą o pomoc w ocenie i możliwościach polepszenia raportu, po prostu żeby ktoś kto się zna spojrzał na raport i podpowiedział co mogę zrobić żeby było lepiej, kiedy będę mógł normalnie funkcjonować na rynku finansowym. Z góry bardzo dziękuję dobrej duszy która pomoże, pozdrawiam 

      w BIK i BIG


×
×
  • Dodaj nową pozycję...