Skocz do zawartości

Budowanie relacji z bankiem, czy jest sens?


geap

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja wygląda tak, że w obecnym roku miałem trochę zawirowań finansowych co skoczyło się najpierw dwiema pożyczka w aliorze, a następnie ich skonsolidowaniu w jeden kredyt w sierpniu (21 tysiące na 29 miesięcy), w międzyczasie było też kilka chwilowek, które już spłaciłem. Teraz zależy mi na zmniejszeniu raty kredytu i dobraniu gotówki na spłatę prywatnych pożyczek. Wiem, że z racji młodego wieku (22 lata) I umowy na czas określony( do listopada 2019), oraz fakt, że konsolidacja była robiona dwa miesiące temu nie mam dużych szans na kredyt w tym momencie, ale mam pytanie czy jest sens zmieniać konto w tym momencie np. na mBank licząc na to, że na początku 2019 r. zaproponują mi coś ciekawego? Aktualnie wynagrodzenie wpływa do aliora, ale wiem, że z racji umowy na czas określony nie są mi w stanie zaoferować dłuższego okresu (zależałoby mi na minimum 48 miesiącach).

Odnośnik do komentarza

Kwota kredytu

Okres kredytowania

Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń:

Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)

Źródło uzyskiwania dochodów

Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa

Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie

Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców

Województwo zamieszkania

Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty

Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowych

Historia w BIK(czy były kredyty i czy były poprawnie obsługiwane, punktacja w BIK)

Gdzie były składane wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach

Odnośnik do komentarza

W Pana sytuacji - jak najbardziej warto przenieść wynagrodzenie do mBanku. Jest to bank, który jest otwarty na młodych ludzi, a do tego nawet z początkiem roku Pana umowa będzie Pana kwalifikowała w tym banku do tego, aby kredyt uzyskać nawet na 120 miesięcy. Wpływ wynagrodzenia może być wyłącznie atutem.

 

Proszę uzupełnić schemat wstawiony powyżej, bowiem Pana wiek, oraz stosunkowo świeża konsolidacja nie przekreślają Pana w możliwości uzyskania kredytu.

Odnośnik do komentarza

Chciałem poczekać te kilka miesięcy, bo słyszałem informacje, że banki po tak wczesnej konsolidacji mogę od razu skreślić

Kwota kredytu 30-35 tysięcy

Okres kredytowania najlepiej tak aby rata wynosiła 600 zł (maksymalnie 700)

Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 2360

Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje)

Źródło uzyskiwania dochodów umowa o pracę do końca listopada 2019

Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od kiedy i do kiedy trwa od maja 2017

Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie alior bank

Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców 22

Województwo zamieszkania mazowieckie

Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty 16569,82 w aliorze+389 zł chwilówka w ferratum (będzie spłacona z początkiem listopada)

Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowych 689 zł (ale chciałbym ten kredyt w całości spłacić właśnie, wiem, że niezbyt mądre spłacać go po 2 miesiącach, ale byłem pod ścianą jak go brałem w aliorze)

Historia w BIK(czy były kredyty i czy były poprawnie obsługiwane, punktacja w BIK) były dwa kredyty w aliorze wzięte w maju i czerwcu, spłacane terminowo, skonsolidowane właśnie w sierpniu, do tego było sporo chwilówek, wszystko spłacone terminowo

Gdzie były składane wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach nest bank,alior,skok stefczyka

Odnośnik do komentarza

Dobrym rozwiązaniem, które mogę zaproponować jest poniższa oferta Raiffeisen Polbank:

 

Nazwa banku: Raiffeisen Polbank

Wysokość kredytu netto: 30 000 zł

Wysokość kredytu brutto: 31 500 zł

Składowe kredytu: prowizja/ubezpieczenia: bez ubezpieczenia, prowizja 5,00%

Oprocentowanie nominalne: 7,65%

RRSO: 10,18%

Rata: 633 zł

Okres kredytowania: 60 msc

Produkty dodatkowe: BRAK

Prowizja płatna dla pośrednika i ewentualna wysokość: BRAK

 

Dla kwoty 35 000 zł - rata na poziomie 739 zł.

 

Proszę jeszcze napisać ilu pracowników zatrudnia firma, w której Pan pracuje ?

 

W razie zainteresowania ofertą zapraszam do kontaktu.

Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...