Skocz do zawartości

mBank - Kredyt Hipoteczny - Opinie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

PYTANIA i OPINIE Kredytobiorców: mPLAN Kredyt hipoteczny w mBanku.

 

 

mbank.gif

 

Dostępne waluty: PLN.

Okres kredytowania: do 35 lat.

Maksymalna wysokość: 90 % dla PLN.

 

Wypełnij formularz kontaktowy z doradcą kredytowym mBanku. Doradca oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania, sprawdzi Twoją zdolność kredytową i obliczy Ci raty kredytu:

Kontakt z doradcą
Zobacz szczegóły

 

 

Czy warto wziąć kredyt mieszkaniowy w mBanku? Opisz swoje doświadczenia kredytowe i wyraź swoją opinie o mPLANIE mBanku. Zadaj pytanie odnośnie oferty banku.

 

Jeśli szukasz ocen kont bankowych mbanku odwiedź: konto mbank opinie wielu klientów na temat ekonta, izzykonta i mbiznes konta.

Odnośnik do komentarza

ja zlozylem 2 tygodnie temu obiecali mi ze do 15dni roboczych odezwa sie nie musial byc zaden rzeczoznawca tylko fotki mieszkania

 

co tu czytam to az mi ciarki przechodza to straszne ze tak dlugo trzeba czekac

 

skladma papiery do innego banku szkoda że ze strata

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mój wniosek razem ze zdjęciami mieszkania poszedł 23 marca, na stronach mbanku można wpisać nr wniosku to pokaże się data przyjęcia wniosku, niby do analizy został przyjęty 24 marca. Do tej pory mówią że trzeba czekać..... że mają opóźnienia. Wszystkie papiery dostali, nic nie musiałam donosić a dalej sobie moge czekać . To po co piszą że 11 dni roboczych. Ściema i tyle. Już nie czekam dostałam decyzje z innego banku. Bo szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

eh no czeka się długo - w piątek (16-04) doniosłam brakujące papierki o których pisali w decyzji kredytowej. Umowa miała być wczoraj, oczywiście jej nie ma - dostałam natiomiast informajcę ze będzie najwcześniej dziś, więc nadal czekam.

Odnośnik do komentarza

Tak więc - dostałam umowę w piatek 23-04(wniosek złożony 18-03), w dniu wczorajszym podpisałam umowę - teraz zotał już tylko akt notarialny, sąd oraz wypłata kredytu (podobno w ciągu 3 dni roboczych). Pani w banku powiedziała ze jak miałabym do czwartku załatwione wszytsko to wypłata nastapiłaby jeszcze przed wekendem.(ale biorę dużą poprawkę na to co mówią :) )

Odnośnik do komentarza

No trudo i tak już wzielam w Mbanku, co do ubezpieczeń to musze je miec przez 5 lat potem mogę zrezygnowac ...ale podwyższą mi wtedy oprocentowanie :( co się nie opłaca bo wysokośc raty się wtedy właściwie nie zmieni, więc nie będę tego robić.

Odnośnik do komentarza

dzis mija umowione 15 dni robocze od momentu zlozenia wniosku o kredytcie

 

w banku mi powiedzieli ze o dziwo termin wypada 5-6 maja

 

jaki wniosek sie nasuwa :ze nie liczy sie data zlozenia w niosku w banku, tylko kiedy on zostanie dostarczony przez bank do sprawdzenia przez analityka

 

wiec zgadzam sie jak wyzej z rozmowca ze czas to okolo 6 tygodni

 

licze ze nie opoznia jeszcze bardziej tego

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze spotkanie z doradca, mialem 12 listopada 2009 i wciaz nie przyznano mi kredytu. POL ROKU!!! na kredyt wartosci 4x dochod z PIT-37.

Zatrudnienie na stale, perspektuwiczny klient, brak obciazen, budowa domu juz pod dachem.

Nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie decydujcie się na mBank, albo upewnijcie się, że znaleźliście dobrego doradcę!

Nam powiedziała, że max. 15 dni roboczych. Złożyliśmy papiery i czekamy już ponad 30 dni roboczych, a doradca, że "gdzieś utknęło" - no jasne, skoro kasę dostała, to po co w ogóle patrzeć gdzie utknęło!!!! I tak oto za 4 dni przepada nam zaliczka w wys. 10% wartości mieszkania - czyli wszystkie pieniądze jakie mieliśmy odłożone na wesele.

W innym banku też później złożyliśmy kredyt, ale i oni się na czas niestety nie wyrobią :(

 

Serdecznie dziękujemy zespołowi mBank za ich starania, rzetelność i odpowiedzialność na zajmowanym przez nich stanowisku

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jedyne co można napisać o mBanku/Multibanku, to niestety...

Należy na bieżąco informować się na jakim etapie analizy jest wniosek i pilnować czy oby na pewno wszelkie postoje nie wynikają z braków w dokumentacji.

Obecnie średni czas pełnej analizy dochodzi o 1,5 m-ca; a moce przerobowe są ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Absolutnie nie decydujcie się na mBank, albo upewnijcie się, że znaleźliście dobrego doradcę!

Nam powiedziała, że max. 15 dni roboczych. Złożyliśmy papiery i czekamy już ponad 30 dni roboczych, a doradca, że "gdzieś utknęło" - no jasne, skoro kasę dostała, to po co w ogóle patrzeć gdzie utknęło!!!! I tak oto za 4 dni przepada nam zaliczka w wys. 10% wartości mieszkania - czyli wszystkie pieniądze jakie mieliśmy odłożone na wesele.

W innym banku też później złożyliśmy kredyt, ale i oni się na czas niestety nie wyrobią :(

 

Serdecznie dziękujemy zespołowi mBank za ich starania, rzetelność i odpowiedzialność na zajmowanym przez nich stanowisku

 

1.Dlaczego zaliczka przepada?.

 

2.W jakim innym banku złożyliście dokumenty?.

 

3.Proszę podesłać na maila umowę przedwstępną,postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza

zalamana nie przejmuj sie

 

ja czekalem 6 tygodni i sie udalo a mielismy czekac 15 dni roboczych wiec glowa do gory

 

nie wyrabiaja sie tyle maja podobno teraz czeka sie az 25 dni roboczych czy li niejest tak zle

 

podpisalem umowe i czekam na przelew

Odnośnik do komentarza

u nas z udzieleniem kredytu nie było problemu, korzystaliśmy z usług chyba wybitnego doradcy, który nam wyjątkowo pomógł i miał swoje wtyki. Czekaliśmy długo, ale mieliśmy zapas czasu od dewelopera (szacunek!). Teraz pozostało nam "tylko" uruchamiać kolejne transze. Niestety jak trzeba było przelać pieniądze z dnia na dzień, to uwijali się jak w ukropie i się udało w terminie (szacunek), ale jak z następną poszliśmy z ponad tygodniowym wyprzedzeniem, to już sobie nie poradzili. Wydzwaniałem, zostawiałem swój numer telefonu, prosiłem, miało iść w czwartek - dzwonię w piątek: "dokumenty poszły, wszystko gra". W poniedziałek (termin płatności do dewelopera) "nie ma informacji, żeby coś nie grało, w umowie są terminy, powinno pójść, w serwisie transakcyjnym pojawia się do 24h później".

Wtorek: "niestety nigdzie nie ma Pana zlecenia uruchomienia transzy, musimy zrobić nowe".

No czy tak działa poważna instytucja? Gdybym tak traktował swoich klientów (sektor państwowy, zaznaczam), to by mi to na sucho nie uszło. :?

Odnośnik do komentarza

również u mnie równe dwa miesiące od złozenia wniosku do wypłacenia kredytu, najpierw przez 3tyg nic nie robili potem po kilku tel do centrali zaczęło sie coś kręcić, kilka dodatkowych dokumentów i wkońcu się udało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...